1. Nabożeństwa różańcowe codziennie z wyjątkiem niedzieli, o godz. 18.30. Zachęcamy do wspólnego z Maryją rozważania tajemnic życia jej Syna. W niedzielę o 18.30 modlimy się nieszporami.
  2. W piątek, 20 października radujemy się w naszej parafii Uroczystością Świętego Jana Kantego, głównego patrona Archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. Jego orędownictwu powierzamy całe środowisko akademickie naszego miasta, profesorów, studentów, a także nauczycieli i wychowawców, dzieci, młodzież, którym on patronuje w sposób szczególny.
  3. W piątek również, jak każdego 20 dnia miesiąca, zapraszamy na Eucharystię o godz. 17.30, na której polecać będziemy Bogu sprawę beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego o. Serafina Kaszuby.
  4. W zakrystii można już otrzymać kartki wypominkowe.
  5. W najbliższą środę odbędzie się konferencja z udziałem Irene van der Wende – holenderskiej działaczki pro-life, która w młodości dokonała aborcji dziecka poczętego w wyniku gwałtu. Dziś Irene jeździ po świecie ze świadectwem mówiąc, że aborcja nie tylko jej nie pomogła, ale była gorszą traumą niż sam gwałt. Wszystkich zainteresowanych dokładniejszym poznaniem tematu aborcji i argumentów w tej sprawie zapraszamy na spotkanie, które rozpocznie się 18 października 2017 r. (środa) o godz. 19:00 w sali Uniwersytetu Papieskiego przy ul. Bernardyńskiej 3.
  6. W tą niedzielę 15 października o godzinie 20.00 odbędzie w naszym kościele finałowy koncert warsztatów Faceci w Czerni. Faceci w Czerni to chór złożony z mężczyzn wykonujący muzykę gospel. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.
  7. W środę i czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona po Mszy św. o godz. 19.00 i trwa do godz. 21.30. Wtedy jest także okazja do spowiedzi do godz. 21.30.
  8. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne:

Poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
Wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
Środa – święto św. Łukasza, Ewangelisty
Piątek – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera
Sobota – wspomnienie św. Jakuba Strzemię, biskupa