1. Dzisiaj oraz przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Po nabożeństwie będzie możliwość złożenia ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. W Wielkim Poście zapraszamy również na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, odbywające się w naszym kościele w środy i piątki o godz. 18.00. Tradycyjnie zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu w środę i czwartek od 19.30 do 21.30.
  2. Dzisiaj o godzinie 19-tej Eucharystia wspólnot duszpasterskich gromadzących się przy naszym Kościele. Po tej Mszy świętej zapraszamy na mini recital wiolonczelowy w wykonaniu pani Poli Benke.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 250.  rocznicę zawiązania Konfederacji Barskiej. Z tej okazji w naszej świątyni zostanie odprawiona uroczysta Eucharystia o godzinie 15.00 pod przewodnictwem arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  4. W zakrystii oprócz prasy katolickiej jest do nabycia publikacja „Ty udzielasz przebaczenia!” jako pomoc w przeżyciu i przygotowaniu „24 godziny dla Pana” papieskiej inicjatywy związanej z owocnym przeżyciem Wielkiego Postu. Jest to publikacja Papieskiej Rady do spraw Krzewienia Nowej Ewangelizacji we współpracy z Zespołem Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji. Książka zawiera: – najczęściej współcześnie stawiane pytania i odpowiedzi na temat spowiedzi – praktyczne przygotowanie do przeżycia sakramentu pokuty – świadectwa osób które doświadczyły uzdrawiającej mocy sakramentu – teksty biblijne pomocne w modlitwie.
  5. W piątek, jak każdego 23 dnia miesiąca, czcicieli św. o. Pio zapraszamy na uroczystą Mszę świętą o godzinie 19.00, a o 18.00 na Drogę krzyżową z rozważaniami o. Pio w ramach nabożeństwa. Eucharystii będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi, br. Tomasz Duszyc, asystent prowincjalny Grup Modlitwy o. Pio.