1. W tę niedzielę, 22 kwietnia, w ramach XVII edycji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża” wydawnictwo Serafin zaprasza na kiermasz „u kapucynów” po wszystkich mszach świętych oraz od 23 do 24 kwietnia 2018, w godz. 10.00 – 19.00. Można będzie nabyć nowy numer Głosu ojca Pio oraz zakupić książki z „mega rabatami”. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  2. W piątki okresu wielkanocnego zapraszamy na nabożeństwo DROGI ŚWIATŁA. Nabożeństwo rozpoczyna się bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, około 19.30. W niej podążamy za Chrystusem Zmartwychwstałym, który jest światłością świata.
  3. W poniedziałek 23 kwietnia zapraszamy czcicieli i sympatyków o. Pio na godz. 18.30 na nabożeństwo do o. Pio a potem na eucharystię o 19.00, w której przez wstawiennictwo św. O. Pio polecać będziemy intencje podane przez wiernych.
  4. W zeszłą niedzielę wolontariusze Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, w ramach kampanii „Pola Nadziei”, przeprowadzili kwestę na rzecz tej instytucji i zebrali kwotę w wysokości 3117 złotych i 84 grosze. 
W imieniu wszystkich chorych, hospicjum dziękuje bardzo za wszelką okazaną pomoc.
  5. W liturgii wspominamy:
    – w poniedziałek uroczystość Uroczystość św. Wojciecha, biskupa 
i męczennika, głównego patrona Polski
    – we wtorek święto św. Fidelisa z Singmaringen, kapucyna, prezbitera i męczennika
    – w środę święto św. Marka, Ewangelisty

Na nadchodzący tydzień składamy wszystkim życzenia trwania i głoszenia radości wielkanocnej.