1. Codziennie, z wyjątkiem niedzieli, o 18.30, zapraszamy na różaniec wypominkowy. W tym tygodniu będzie odprawiona kolejna Msza św. za zmarłych wypominanych w naszym kościele: w czwartek 22 listopada o godz. 19.00. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii lub wziąć z bocznych ołtarzy.
  2. We wtorek, jak każdego 20 dnia miesiąca, zapraszamy na Eucharystię o godz. 17.30, na której polecać będziemy Bogu sprawę beatyfikacji Sługi Bożego o. Serafina Kaszuby.
  3. Wspólnota Pro Vita et Familia działająca przy naszym klasztorze zaprasza wszystkich, którym bliska jest tematyka życia i rodziny na Mszę świętą w czwartek 22 listopada o godz. 17.30. Po Mszy w Kaplicy loretańskiej, szczególnym sanktuarium rodziny, będzie błogosławieństwo z namaszczeniem olejami św. Feliksa matek oczekujących potomstwa, par starających się o nie i osób przeżywających różne trudności rodzinne.
  4. W niedzielę 25 listopada o godz. 12.30 będzie w naszym kościele Msza święta dziękczynna za opiekę Bożą nad Panem Prezydentem dr. Andrzejem Dudą, wraz z prośbą o mądrość i siłę dla Niego w sprawowaniu Urzędu. Serdecznie zapraszamy.
  5. Również za tydzień w niedzielę zapraszamy wszystkie wspólnoty gromadzące się przy naszym klasztorze na Mszę świętą o godz. 19.00, a po niej na koncert muzyki renesansowej w wykonaniu zespołu wokalnego Collegium Palestrinae. Koncert poświęcony będzie uczcie weselnej Baranka, chwale zbawionych i naszej drodze do świętości.
  6. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne:
  • wtorek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
  • środa – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Marii Panny
  • czwartek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
  • sobota – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

Na nadchodzący tydzień życzymy Wam, Bracia i Siostry, dużo pokoju i radości.