1. W tym radosnym czasie świętowania Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa proszę przyjąć od całej naszej braterskiej wspólnoty najserdeczniejsze życzenia świąteczne: Niech pokój, który Zmartwychwstały Pan ogłosił i przyniósł zebranym w Wieczerniku uczniom, wypełni także Wasze serca, rodziny i domy. Niech stale towarzyszy Wam Jego obecność i łaska.
  2. Dzisiaj o godz. 18.30 zapraszamy na uroczyste Nieszpory kończące Triduum Paschalne.
  3. Jutro Msze święte według porządku niedzielnego.
  4. Przez cały najbliższy tydzień trwa Oktawa Wielkanocy, która przedłuża radosne świętowanie Zmartwychwstania Chrystusa. Zapraszamy w tych dniach na Nowennę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Do stałych dyżurów spowiedzi powrócimy po Niedzieli Miłosierdzia. Do tego czasu spowiadamy podczas Mszy świętych.
  5. We wtorek przypada 23 dzień miesiąca. Zapraszamy z tej okazji na Eucharystię ku czci św. ojca Pio o godz. 19.00. Przed nią tradycyjnie będzie nabożeństwo z prośbami wiernych i litanią w tych intencjach.
  6. W piątki Okresu Wielkanocnego, począwszy od 10 maja, zapraszamy na nabożeństwa Drogi Światła, które będą się rozpoczynać po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00.
  7. Wspólnoty duszpasterskie działające przy naszym klasztorze będą sprzedawać, za tydzień w niedzielę, własnoręcznie upieczone "ciasteczka faustynki". Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na fundację wspierającą prześladowanych chrześcijan.
  8. W niedzielę Palmową siostry z FZŚ sprzedawały palmy własnoręcznie zrobione. Zebrana kwota w wysokości 2.619 zł będzie przeznaczona na cele misyjne. Serdecznie Bóg zapłać.
  9. Rektor UPJII, ks. Prof. Wojciech Zyzak, napisał list z okazji Zmartwychwstania Pańskiego. Można go przeczytać w Internecie i w naszej gablocie.