1. „Życzliwymi bądźmy” – to temat tegorocznego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Odbywa się on co roku między 18 a 25 stycznia. Jest to uprzywilejowany czas modlitwy, spotkania i dialogu, w którym wszyscy chrześcijanie proszą Boga o dar jedności. Włączmy się w ten wielki nurt modlitwy, aby ustały wszelkie podziały i nastała jedna owczarnia i jeden pasterz.
  2. Jutro, jak każdego 20 dnia miesiąca, zapraszamy na Eucharystię o godz. 17.30, na której polecać będziemy Bogu sprawę beatyfikacji Sługi Bożego o. Serafina Kaszuby.
  3. W czwartek, 23 stycznia, zapraszamy na Mszę św. ku czci św. ojca Pio. Eucharystia będzie o godz. 19.00, a przed nią tradycyjnie nabożeństwo pogłębiające duchowość świętego Stygmatyka.
  4. Także w czwartek Wspólnota zaprasza na Mszę świętą o godz. 17.30, a po niej na obrzęd namaszczenia olejami św. Feliksa matek oczekujących potomstwa, par starających się o nie i osób przeżywających różne trudności rodzinne.Pro Vita et Familia
  5. Już w rozpoczynającym się tygodniu odbędzie się premiera długo oczekiwanej książki brata Piotra Kwiatka – doktora psychologii – pt.: “Sztuka życia bez narzekania”!!! Problem narzekania dotyka każdego z nas, dlatego zapraszamy na organizowane przez Wydawnictwo Serafin spotkanie z autorem w najbliższy piątek (24 stycznia) w sali duszpasterskiej o godz. 19.30.
  6. Za tydzień, 26 stycznia, będziemy obchodzić po raz pierwszy, ustanowioną przez papieża Franciszka, Niedzielę Słowa Bożego. Z tej okazji, w łączności z nim, zapraszamy na publiczną lekturę ciągłą Ewangelii wg. Św. Mateusza, która rozpocznie się o godz. 17.30 i zakończy uroczystą Mszą św. o 19.00 z udziałem wszystkich wspólnot gromadzących się przy naszym klasztorze.