1. Schola działająca przy naszym klasztorze, zaprasza wszystkich chętnych, do wspólnego ubogacania liturgii śpiewem. Próby odbywają się regularnie we wtorki o 20:00 w sali 020 (wejście przez furtę), pierwsza próba w tym semestrze, odbędzie się w najbliższy wtorek 18. lutego. Serdecznie zapraszamy.
  2. W najbliższy czwartek, jak każdego 20 dnia miesiąca, zapraszamy na Eucharystię w intencji beatyfikacji Sługi Bożego o. Serafina Kaszuby o godz. 17.30.
  3. Misjonarze kapucyńscy po raz kolejny zapraszają do akcji „wyślij pączka do Afryki”. Celem tej zbiórki jest pomoc głodującym dzieciom w Republice Środkowoafrykańskiej, budowa szkół, przedszkoli, studni i kaplic. Głównym dniem akcji jest tłusty czwartek, ale wpłat można dokonywać przez cały Wielki Post aż do Świąt Wielkanocnych. Za cenę jednego pączka dwoje afrykańskich dzieci otrzyma ciepły posiłek. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej https://paczek.kapucyni.pl
  4. W przyszłą niedzielę przypada 23 dzień miesiąca. Zapraszamy z tej okazji na Mszę św. ku czci św. ojca Pio o godz. 19.00. Zgromadzą się na niej także wszystkie wspólnoty działające przy naszym klasztorze. Przed Mszą św. tradycyjnie nabożeństwo pogłębiające duchowość świętego Stygmatyka.