1. Grupa Modlitwy św. Ojca Pio zaprasza jutro wszystkich czcicieli świętego Stygmatyka na spotkanie formacyjne o 15.30, a po nim na Mszę św. o 17.30.
  2. Jutro przypada też wspomnienie NMP z Lourdes – patronalne święto wszystkich chorych i Apostolstwa Chorych. Pamiętajmy i my w sposób szczególny o naszych braciach i siostrach dźwigających krzyż cierpienia. Na Mszach świętych o godz. 9.00 i 17.30 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.
  3. Dzieło Pomocy św. O. Pio zaprasza do uczestnictwa w Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji osób doświadczających bezdomności w najbliższy wtorek o godzinie 17.30.
  4. Wspólnota Pro Vita et Familia zaprasza w czwartek na Mszę świętą o godz. 17.30, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Loretańskiej we wszystkich intencjach związanych z życiem i rodziną.
  5. Otwarty krąg modlitwy „Loreto” zaprasza w sobotę 16 lutego na Mszę świętą o godz. 9.00, a potem na spotkanie modlitewne w kaplicy Loretańskiej w intencji rodzin.
  6. Również w sobotę odbędzie się w naszej świątyni obrzęd nadania posług lektoratu i akolitatu naszym współbraciom. Zapraszamy na Mszę św. pod przewodnictwem Ministra Prowincjalnego, br. Tomasza Żaka, o godz. 17.30.
  7. 4 maja 2018 Siostry Norbertanki z Imbramowic umożliwiły i w dużej mierze przygotowały premierę filmu „Moja Fatima”. Jest to 30-to minutowe wspomnienie siostry Łucji o wydarzeniach, w których przed laty osobiście uczestniczyła. Ma na celu ukazać siłę modlitwy jako skutecznej obrony przed złem i drogi do Boga. Film będzie można obejrzeć w jednej z sal duszpasterskich naszego klasztoru oraz nabyć w przyszłą niedzielę, 17 lutego, po Mszy św. o godz. 12.30.
  8. Ponawiamy zaproszenie na pielgrzymkę do Gruzji i Armenii, która odbędzie się w czerwcu bieżącego roku. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie przed kościołem.
  9. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:
  • Poniedziałek: wspomnienie NMP z Lourdes
  • Czwartek: święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy