1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.30.
  2. W zakrystii i przy bocznych ołtarzach można wziąć kartki na wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie.
  3. Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy Uroczystość Odpustową św. Jana Kantego, głównego patrona Archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. Jego orędownictwu powierzajmy naszego pasterza, arcybiskupa Marka i wszystkich wiernych Archidiecezji oraz całe środowisko akademickie naszego miasta, profesorów, studentów, a także nauczycieli, wychowawców, dzieci i młodzież, którym patronuje on w sposób szczególny. Chciejmy skorzystać z możliwości jaką daje modlitwa przy relikwiach św. Jana w naszej parafialnej świątyni, w Kolegiacie św. Anny, i zyskajmy odpust zupełny.
  4. Grupa biblijna od tego roku duszpasterskiego zaprasza na spotkania o zmienionej godzinie: wtorki, godz. 17.30 Eucharystia i po niej spotkanie w salce 006.
  5. W środę, 23 października zapraszamy czcicieli św. o. Pio na nabożeństwo o 18.30 i Eucharystię o godz. 19.00. Mszy świętej będzie przewodniczył nasz współbrat, Roman Rusek, Krajowy Duszpasterz Grup Modlitwy Ojca Pio.
  6. Wspólnota Pro Vita et Familia zaprasza w czwartek na Mszę świętą o 17.30, a po niej na obrzęd namaszczenia olejami św. Feliksa matek oczekujących potomstwa, par starających się o nie i osób przeżywających różne trudności rodzinne.
  7. Kapucyńskie Wydawnictwo SERAFIN, będąc jednym z wystawców podczas tegorocznych Targów Książki w Krakowie, serdecznie zaprasza na spotkanie zatytułowane: Ojciec Pio mówi do mnie. Wokół Listów Ojca Pio. Odbędzie się ono 25 października (piątek) o godz. 18.30 w sali duszpasterskiej w naszym klasztorze. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  8. Dzisiaj wolontariusze z Misji Medycznej DoctorsAfrica zbierają przed naszym kościołem ofiary na ich działalność w Afryce. Jeden z nich przedstawi teraz krótko na czym ona polega.