Ogłoszenia duszpasterskie

2. Niedziela Wielkiego Postu

  1. W czasie całego okresu Wielkiego Postu zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą się odbywać w środy o godzinie 18.00, prowadzone przez Wspólnoty gromadzące się przy naszym klasztorze oraz w piątki o godzinie 18.00 prowadzone przez braci, natomiast Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godzinie 18.00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo powołaniowe w czwartek o 18.30, do Matki Bożej w sobotę o 18.30.
  3. Baranki wielkanocne i świece paschalne są do nabycia w zakrystii i na furcie.
  4. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dla Dzieła Pomocy św. Ojca Pio z Krakowa – organizacji kapucyńskiej, która codziennie niesie pomoc osobom doświadczającym bezdomności. W rubryce deklaracji podatkowej należy wpisać KRS: 0000 21 72 72. Wszystkie informacje dot. działalności znajdują się na stronie: www.dzielopomocy.pl. Już teraz serdecznie dziękujemy!
  5. Wolontariusze Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, w ramach kampanii „Pola Nadziei”, przeprowadzają dzisiaj przed naszym kościołem kwestę na rzecz tej instytucji. Jest to okazja do zapoznania się z działalnością hospicjum oraz do złożenia jałmużny wielkopostnej.