Ogłoszenia duszpasterskie

3. Niedziela Wielkiego Postu

  1. W czasie całego okresu Wielkiego Postu zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą się odbywać w środy o godzinie 18.00, prowadzone przez Wspólnoty gromadzące się przy naszym klasztorze oraz w piątki o godzinie 18.00 prowadzone przez braci, natomiast Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godzinie 18.00.
  2. W tę środę Drogę Krzyżową poprowadzi Otwarty Krąg Modlitwy Loreto, według obrazów i medytacji autorstwa Marii Bieńkowskiej – Kopczyńskiej.
  3. Baranki wielkanocne i świece paschalne są do nabycia w zakrystii i na furcie.
  4. W sobotę przypadnie 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem miłości do widzialnej Głowy Kościoła powszechnego.
  5. W przyszłą niedzielę, 14 marca, rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Grzegorz Szczygieł – saletyn, duszpasterz i redaktor naczelny pisma „La Salette”, Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas wszystkich Mszy świętych oraz w poniedziałek, wtorek i środę po wieczornej Mszy świętej. W tych dniach będzie też okazja do spowiedzi do godziny 21.30. Rekolekcje będą również transmitowane. Szczegóły na naszej stronie internetowej.