Ogłoszenia duszpasterskie

4. Niedziela Wielkanocna

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Z tej okazji nasz diakon, Piotr Podoba, przez cały dzień głosi okolicznościowe homilie.
  2. W związku z rozpoczynającym się remontem Kaplicy Loretańskiej Msza święta z godziny 7.15 do końca kwietnia będzie odprawiana przy głównym ołtarzu, a od 1 maja czasowo zostanie zawieszona. Intencje mszalne, które zostały zamówione na godzinę 7.15 po 1 maja, zostaną odprawione w ten dzień, na który zostały przyjęte, lecz o godzinie 8.00.
  3. Począwszy od najbliższej soboty, zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 18.30.
  4. Otwarty Krąg Modlitwy Loreto zaprasza 3 maja o godzinie 18.30 na nabożeństwo majowe, oparte na poezji Cypriana Kamila Norwida z muzyką Wojciecha Wojnarowskiego. Również w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, podczas każdej Mszy świętej dokonamy Aktu Zawierzenia Maryi naszej Ojczyzny, rodzin i nas samych. Formuła Aktu będzie dostępna na stoliku z prasą.
  5. Przypominamy o rozpoczynającej się w Katedrze na Wawelu Nowennie przed uroczystością św. Stanisława BM. W imieniu proboszcza ks. prał. Zdzisława Sochackiego zapraszamy codziennie od dnia 29 kwietnia na Mszę św. o godz. 17.30.