Ogłoszenia duszpasterskie

Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 18.30.
  3. Od minionego piątku trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W sposób szczególny wraz z Maryją wołamy o Ducha Świętego podczas nabożeństw majowych, a od poniedziałku do piątku, podczas Mszy świętej o 19.00 poznajemy Dary Ducha Świętego. Módlmy się w tym szczególnym czasie, aby w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty.
  4. W środę 19 maja Mszę świętą o godzinie 17.30 celebrować będą nasi braci neoprezbiterzy: Maciej Podolec, Piotr Podoba i Michał Stec. Po Mszy nowi kapłani udzielą błogosławieństwa prymicyjnego.
  5. 18 maja swój jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich będzie obchodził brat Grzegorz Marszałkowski. Wraz z Dziełem Pomocy Ojca Pio, którego dyrektorem jest brat Grzegorz, zapraszamy na Msze świętą jubileuszową 20 maja o godzinie 17.30.
  6. Grupa Modlitwy św. Ojca Pio zaprasza wszystkich czcicieli świętego Stygmatyka w niedzielę 23 maja na Msze świętą godzinie 19.00.