Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Najświętszej Trójcy

  1. W poniedziałek o godzinie 18.30 ostatnie nabożeństwa majowe, a od wtorku w tych samych godzinach zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
  2. W przyszły czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tradycyjna procesja z udziałem metropolity krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego przejdzie ulicami miasta z katedry wawelskiej na Rynek Główny. Rozpoczęcie Mszą świętą na Wawelu o godz. 9.00. W naszej świątyni Msze święte w tym dniu będą sprawowane według porządku niedzielnego.
  3. W dniach od 12 do 16 lipca nasza Prowincja zakonna organizuje Spotkanie Młodych w Wołczynie. Tegoroczne hasło brzmi „ZROZUMIEĆ”, a tematyka spotkań dotyka różnych trudnych kwestii oraz wątpliwości rodzących się w sercu młodego człowieka. Więcej informacji można znaleźć na plakatach i stronie internetowej. Zapisy u brata Łukasza Wasiliewa tel. 690 129 150.
  4. W związku z remontem Kaplicy Loretańskiej Msza święta z godziny 7.15 została zawieszona. Intencje mszalne, które zostały zamówione na godzinę 7.15 po 1 maja, zostaną odprawione w ten dzień, na który zostały przyjęte, lecz o godzinie 8.00.