Ogłoszenia duszpasterskie

11. Niedziela zwykła

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.30.
  2. W przyszłą niedzielę, 20 czerwca, zapraszamy wszystkie wspólnoty gromadzące się przy naszym klasztorze na Mszę świętą podsumowującą kończący się rok duszpasterski o godz. 16.30, a później na świętowanie na ogrodach kapucyńskich.
  3. Otwarty Krąg Modlitwy „Loreto” zaprasza w sobotę na Mszę świętą o godz. 9.00, a potem na spotkanie modlitewne w intencji rodzin.
  4. Wspólnota Krzew Winny działająca przy naszym klasztorze zaprasza Wszystkich na rekolekcje wakacyjne, które odbędą się w dniach 9-15 sierpnia w ośrodku rekolekcyjnym na górze Śnieżnica w Beskidzie Wyspowym. Temat rekolekcji „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście”. Zapisy i bliższe informacje w poniedziałek po Mszy świętej o godz. 19.00 lub na stronie www.krzewwinny.pl, gdzie podany jest też numer telefonu i adres email.
  5. Od 13 czerwca w kościołach może znajdować się nie więcej uczestników niż stanowi 50 procent obłożenia budynku. Natomiast od 26 czerwca 75 procent obłożenia. Podtrzymany jest nakaz zakrywania ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych.
  6. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca br. zostanie zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane.