Ogłoszenia duszpasterskie

12. Niedziela zwykła

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.30.
  2. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że od 19 czerwca br. zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane.
  3. W naszej wspólnocie zakonnej zgodnie z decyzjami ministra prowincjalnego z dniem 1 lipca nastąpią zmiany personalne, bracia: Grzegorz Marszałkowski, Jacek Kania, Augustyn Chwałek, Tomasz Olejnik, Grzegorz Rusin, Łukasz Bujak, Robert Miller zostali skierowani do różnych klasztorów naszej prowincji zakonnej. Dziękujemy im za wszelkie dobro i ich posługę w naszej krakowskiej wspólnocie. Witamy w Krakowie nowych braci. Są to: Jacek Waligóra, Ksawery Knotz, Łukasz Stec, Krzysztof Niewiadomski, Vincentas Tamošauskas, Piotr Kuczaj, Piotr Kowalski, Wojciech Pawłowski. Życzymy im wielu łask Bożych i polecamy ich Waszej modlitwie.
  4. W środę, 23 czerwca zapraszamy na Mszę świętą ku czci św. ojca Pio o godzinie 19.00. Przed nią tradycyjnie nabożeństwo z prośbami wiernych i litanią do Serca Pana Jezusa.
  5. W dniach od 12 do 16 lipca nasza Prowincja zakonna organizuje Spotkanie Młodych w Wołczynie. Tegoroczne hasło brzmi „ZROZUMIEĆ”, a tematyka spotkań dotyka różnych trudnych kwestii oraz wątpliwości rodzących się w sercu młodego człowieka. Więcej informacji można znaleźć na plakatach i stronie internetowej. Zapisy na autokar z Krakowa u brata Łukasza Wasiliewa (tel. 690 129 150) do końca czerwca.