Ogłoszenia duszpasterskie

13. Niedziela zwykła

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.30.
  2. Od jutra wracamy ze spowiedzią do pokojów spowiedzi. Od tego tygodnia przez cały okres wakacyjny spowiadać będziemy podczas Mszy świętych.
  3. Informujemy również, że od tego tygodnia przez cały okres wakacyjny będą zawieszone środowe i czwartkowe adoracje Najświętszego Sakramentu, pozostaje jednak adoracja od poniedziałku do soboty, między godziną 18.00 a 19.00.
  4. W związku ze stabilną sytuacją covidową oraz zniesieniem wielu ograniczeń dotyczących obecności wiernych w kościołach, na obecną chwilę zawieszamy transmisję Mszy świętych z naszego kościoła.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem od 18.00 do 19.00, natomiast okolicznościowe nabożeństwa o godzinie 18.45.
  6. W odpowiedzi na wezwanie naszego biskupa do pomocy mieszkańcom Nowej Białej poszkodowanym w pożarze, pieniądze na ten cel można wrzucać do skarbony umieszczonej przy ołtarzu św. Antoniego, znajdującego się po prawej stronie kościoła patrząc od drzwi wejściowych.