Ogłoszenia duszpasterskie

28. Niedziela zwykła

  1. Dziękujemy bratu Robertowi Wieczorkowi za dzisiejsze kazanie, zapraszamy do zakupy najnowszej książki brata Roberta oraz innych pozycji naszego wydawnictwa Serafin, dziś po Mszach świętych, albo w księgarni internetowej.
  2. Na dzisiejszą niedzielę przewidziany jest List Pasterski Metropolity Krakowskiego z okazji rozpoczęcia prac Synodu w Archidiecezji Krakowskiej, jest on umieszczony na naszej stronie internetowej. 
  3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie, zaczynając od wtorku, o godzinie 18.25.
  4. Grupa biblijna Semita Domini, działająca przy naszym klasztorze, zaprasza wszystkich chętnych na spotkania. W tym roku będziemy pochylać się nad Listem św. Pawła do Rzymian. Spotkania odbywać się będą we wtorki w salce 006 o godzinie 18.10, najbliższe już w ten wtorek 12 października.
  5. W tym tygodniu, Schola spotykająca się przy naszym klasztorze wznawia swoją działalność. Wszystkich pragnących uwielbiać Boga śpiewem i muzyką zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się we wtorek 12 października o godzinie 20.00 w sali 020. Serdecznie zapraszamy!
  6. W przyszłą niedzielę,17 października, duszpasterze z Bazyliki Bożego Ciała zapraszają na Msze świętą i procesję różańcową, rozpoczęcie o godzinie 12.15.