Ogłoszenia duszpasterskie

29. Niedziela zwykła

  1. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godzinie 18.25.
  2. W środę, 20 października, w naszej parafii obchodzimy Uroczystość Odpustową św. Jana Kantego, głównego patrona Archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. Jego orędownictwu powierzajmy naszego pasterza, arcybiskupa Marka i wszystkich wiernych Archidiecezji oraz całe środowisko akademickie naszego miasta, profesorów, studentów, a także nauczycieli, wychowawców, dzieci i młodzież, którym patronuje on w sposób szczególny. Możemy skorzystać z możliwości, jaką daje modlitwa przy relikwiach św. Jana w naszej parafialnej świątyni, w Kolegiacie św. Anny, by zyskać odpust zupełny.
  3. W sobotę, 23 października zapraszamy czcicieli św. o. Pio na wspólny różaniec o godzinie 18.30 i Eucharystię o godz. 19.00.
  4. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. W zakrystii i przy bocznych ołtarzach można wziąć kartki na wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie.