Ogłoszenia duszpasterskie

33. Niedziela zwykła

  1. Przez cały listopad zapraszamy o godzinie 18.25 na różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. W ich intencji będzie również odprawionych 5 Mszy świętych w bieżącym miesiącu. Najbliższa będzie w poniedziałek 15 listopada, godzinie 9.00 oraz piątek 19 listopada o godzinie 19.00. O następnych Mszach świętych będziemy informować na bieżąco. Kartki wypominkowe znajdują się na ołtarzach bocznych oraz w zakrystii.
  2. Przypominamy, że w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, odpust zupełny dla osób odwiedzających cmentarz oraz modlących się za zmarłych zostaje przedłużony do końca listopada. Odpust przypisany zwykle na dni od 1 do 8 listopada, dla pożytku wiernych, może być przeniesiony na inne osiem dni listopada. Dni te, dowolnie wybrane przez poszczególnych wiernych, mogą być od siebie oddzielone.
  3. Otwarty Krąg Modlitwy „Loreto” zaprasza w sobotę 20 listopada na Mszę świętą o godz. 9.00, a potem na spotkanie modlitewne w intencji rodzin.
  4. W odpowiedzi na apel Przewodniczego KEP w sprawie pomocy migrantom, w przyszłą niedzielę, 21 listopada, zostanie przeznaczona zbiórka pieniężna na ten cel.