Odnowa w Duchu Świętym

O wspólnocie:

“Krzew Winny” jest katolicką Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym. Członkami Wspólnoty są osoby, które przeżyły seminarium odnowy wiary, doświadczyły odnawiającej mocy Ducha Świętego i poprzez złożenie przymierza chcą razem postępować na drodze świętości.

W centrum Wspólnoty jest Jezus Chrystus – nasz Pan i Zbawiciel. On jest prawdziwym Krzewem Winnym, a my latoroślami.

Charyzmatem Wspólnoty jest modlitewne wstawianie się za innymi – modlitwa wstawiennicza. Podejmujemy ten charyzmat na naszych spotkaniach modlitewnych, a także w ramach posługi Diakonii Adoracyjnej i Diakonii Modlitwy Wstawienniczej. Pragniemy by centrum życia wspólnotowego stanowiła Eucharystia – źródło i szczyt życia chrześcijańskiego.

Podejmujemy wspólną formację przez udział w rekolekcjach Wspólnoty, czytanie i rozważanie Słowa Bożego, oraz poprzez uczestnictwo w małych grupkach dzielenia. Troską Wspólnoty jest ewangelizacja. Nie możemy nie mówić o Tym, Którego obecności doświadczamy. Trwanie we wspólnocie ułatwia nam realizację tego pragnienia poprzez prowadzenie otwartych spotkań modlitewnych, posługę modlitwą wstawienniczą, organizowanie seminariów odnowy wiary oraz poprzez osobiste świadectwo życia w miejscach, do których Pan nas posyła.

Wspólnota pozostaje w łączności z Koordynacją Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Krakowskiej.

Opieka duszpasterska: br. Łukasz Bujak
Lider wspólnoty: Kinga Miduch

Plan wydarzenia

19:00 -
Msza święta
20:00 -
Spotkanie modlitewne

Data

Mar 04 2019

Godz.

19:00 - 21:30

Miejsce

Kościół Kapucynów

Organizator

Odnowa w Duchu Świętym "Krzew Winny"
Tel.
791 379 179
Email
krzew.winny@wp.pl
Strona WWW
https://www.krzewwinny.pl/

Kolejne wydarzenie