Korzystając z zamieszczonego formularza można zamówić następujące Msze święte.

  1. GODZINOWE – odprawiane w stałych godzinach w świątyni klasztornej. Zobacz
  2. POZA GODZINAMI – jeden kapłan odprawia podaną intencję Mszy św. w wyznaczonym dniu, lecz poza stałymi godzinami Mszy św. W takiej Mszy św. zamawiający nie będzie mógł uczestniczyć, ponieważ będzie odprawiona poza klasztorem lub w wewnętrznej kaplicy.

JAK ZAMAWIAĆ MSZĘ ŚWIĘTĄ?
  1. Prosimy wypełnić poniższy formularz wskazując rodzaj Mszy św., preferowane godziny i treść intencji.
  2. Na podstawie przesłanego formularza otrzymają Państwo powiadomienie wysłane na adres e-mail podany w formularzu o możliwych dniach i godzinach (jeśli została wskazana Msza św. godzinowa) odprawienia Mszy św.
  3. W wiadomości zwrotnej prosimy wybrać jedną z zaproponowanych opcji.
  4. W kolejnej wiadomości otrzymają Państwo informację o rezerwacji Mszy św.,
    Przy tej okazji można dokonać wpłaty ofiary pieniężnej w dobrowolnej kwocie na konto klasztoru. “Wierni składający ofiarę, aby w ich intencji była odprawiona Msza św., przyczyniają się do dobra Kościoła oraz uczestniczą przez tę ofiarę w jego trosce o utrzymanie szafarzy i dzieł. (Kodeks Prawa Kanonicznego kan. 946)”.

Konto bankowe klasztoru:
Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie
ul. Loretańska 11
31-114 Kraków
BGŻ BNP PARIBAS
PL 24 1600 1013 1840 3792 6000 0001

W tytule prosimy podać treść intencji.


Formularz zamówienia Mszy świętej

Z powodu dużej liczby zamawianych Mszy św. na wolne terminy Mszy św. godzinowych trzeba czekać około dwóch miesięcy (w zależności od preferowanego dnia i godziny termin może być krótszy lub dłuższy). Msze św. poza godzinami zwykle odprawiane są w ciągu miesiąca.