Skład wspólnoty od 1 lipca 2019 r.

br. Marek Miszczyński
br. Marek Miszczyński
PEŁNIONE FUNKCJE
gwardian i rektor kościoła
wykładowca SFSD
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Grupa Modlitwy Ojca Pio
DYŻUR SPOWIEDZI
Środa16.30 – 19.30
br. Rafał Pysiak
br. Rafał Pysiak
PEŁNIONE FUNKCJE
wikary klasztoru
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Grupa Pro Vita et Familia
Msze św. z udziałem dzieci (niedziela godz.11.00)
DYŻUR SPOWIEDZI
Poniedziałek18.00 – 19.30
Czwartek8.00 – 10.00
br. Jerzy Pająk
br. Jerzy Pająk
PEŁNIONE FUNKCJE
Kapelan środowisk niepodległościowych
OPIEKA DUSZPASTERSKA
spowiednik sióstr zakonnych
br. Ludwik Kalinowski
br. Ludwik Kalinowski
OPIEKA DUSZPASTERSKA
spowiednik sióstr zakonnych
br. Jacek Kania
br. Jacek Kania
PEŁNIONE FUNKCJE
ojciec duchowny Postnowicjatu
DYŻUR SPOWIEDZI
Poniedziałek16.30 – 18.00
br. Mariusz Kaczmarski
br. Mariusz Kaczmarski
PEŁNIONE FUNKCJE
Wicemagister Postnowicjatu
Wicerektor i sekretarz WSD
OPIEKA DUSZPASTERSKA
spowiednik sióstr zakonnych
DYŻUR SPOWIEDZI
Środa18.00 – 19.30
Czwartek16.30 – 18.30
br. Robert Cielicki
br. Robert Cielicki
PEŁNIONE FUNKCJE
wykładowca SFSD
Pomocniczy Wikariusz Sądowy (Wiceoficjał)
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Otwarty Krąg Modlitwy "Loreto"
DYŻUR SPOWIEDZI
Wtorek16.30 – 19.30
Piątek6.30 – 8.00
br. Ambroży Olszowy
br. Ambroży Olszowy
PEŁNIONE FUNKCJE
Furtian klasztoru
br. Dariusz Kasprzak
br. Dariusz Kasprzak
PEŁNIONE FUNKCJE
Profesor UPJPII
wykładowca SFSD
OPIEKA DUSZPASTERSKA
spowiednik sióstr zakonnych
DYŻUR SPOWIEDZI
Poniedziałek6.30 – 8.00
br. Adam Kulpa
br. Adam Kulpa
DYŻUR SPOWIEDZI
Sobota6.30 – 8.00
br. Grzegorz Skrzela
br. Grzegorz Skrzela
PEŁNIONE FUNKCJE
diakon
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Przedchrzcielna katecheza rodziców i chrzestnych
br. Grzegorz Marszałkowski
br. Grzegorz Marszałkowski
PEŁNIONE FUNKCJE
Dyrektor Dzieła Pomocy św. Ojca Pio
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Krąg Rodzin
DYŻUR SPOWIEDZI
Środa19.30 – 21.30
br. Wiesław Smutek
br. Wiesław Smutek
PEŁNIONE FUNKCJE
szafarz klasztoru
br. Mariusz Urbanek
br. Mariusz Urbanek
PEŁNIONE FUNKCJE
Kapelan Instytutu Onkologii
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Loretańska Rodzina Różańcowa
Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ
DYŻUR SPOWIEDZI
Wtorek8.00 – 10.00
Środa8.00 – 10.00
br. Augustyn Chwałek
br. Augustyn Chwałek
PEŁNIONE FUNKCJE
Magister Postnowicjatu i Rektor WSD
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Krąg Rodzin
DYŻUR SPOWIEDZI
Czwartek18.30 – 21.30
br. Mariusz Grzybowski
br. Mariusz Grzybowski
PEŁNIONE FUNKCJE
furtian klasztoru
pszczelarz
br. Grzegorz Rusin
br. Grzegorz Rusin
PEŁNIONE FUNKCJE
ogrodnik
br. Tomasz Olejnik
br. Tomasz Olejnik
PEŁNIONE FUNKCJE
Prowincjalny Moderator Ruchu Światło-Życie
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Ruch Światło-Życie
Krąg Rodzin
DYŻUR SPOWIEDZI
Wtorek6.30 – 8.00
Czwartek18.30 – 21.30
br. Bogumił Kusiak
br. Bogumił Kusiak
PEŁNIONE FUNKCJE
Kapelan Mniszek Klarysek Kapucynek
kustosz Archiwum Prowincjalnego
redaktor strony internetowej kalsztoru
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Młodzież Franciszkańska Tau
DYŻUR SPOWIEDZI
Czwartek16.30 – 18.30
Piątek16.30 – 19.30
br. Stanisław Borczuch
br. Stanisław Borczuch
PEŁNIONE FUNKCJE
zakrystian
br. Jacek Węgrzyn
br. Jacek Węgrzyn
PEŁNIONE FUNKCJE
wychowawca Postnowicjatu
wykładowca SFSD
kustosz Biblioteki Prowincjalnej
DYŻUR SPOWIEDZI
Piątek8.00 – 10.00
br. Przemysław Tomas
br. Przemysław Tomas
PEŁNIONE FUNKCJE
ekonom klasztoru
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Szkoła Słowa Bożego "Semita Domini"
DYŻUR SPOWIEDZI
Poniedziałek16.30 – 19.30
Środa6.30 – 8.00
br. Paweł Paszko
br. Paweł Paszko
PEŁNIONE FUNKCJE
wychowawca Postnowicjatu
wykładowca SFSD
DYŻUR SPOWIEDZI
Sobota8.00 – 10.00
br. Dariusz Mazur
br. Dariusz Mazur
PEŁNIONE FUNKCJE
pracownik Dzieła Pomocy św. Ojca Pio
br. Łukasz Bujak
br. Łukasz Bujak
PEŁNIONE FUNKCJE
dyrektor Monufaktury Kapucynów
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Odnowa w Duchu Świętym "Krzew Winny"
DYŻUR SPOWIEDZI
Wtorek16.30 – 19.30
Czwartek6.30 – 8.00
br. Piotr Blum
br. Piotr Blum
PEŁNIONE FUNKCJE
pracownik Dzieła Pomocy św. Ojca Pio
br. Robert Miller
br. Robert Miller
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Wspólnota Franciszkańska Tau
Franciszkański Zakon Świeckich
Kurs Alpha
DYŻUR SPOWIEDZI
Poniedziałek8.00 – 10.00
Środa16.30 – 18.00
br. Rafał Ciurej
br. Rafał Ciurej
PEŁNIONE FUNKCJE
diakon
OPIEKA DUSZPASTERSKA
Przedchrzcielna katecheza rodziców i chrzestnych
bracia posntowicjusze
BRACIA
br. Maciej Podolec
br. Miłosz Dawid
br. Rafał Ciurej
br. Piotr Podoba
br. Michał Stec
br. Adam Szmyt
br. Piotr Graumiler
br. Kacper Stec
br. Jan Michałkiewicz
br. Piotr Wysocki
br. Janusz Kociołek
br. Albert Rusnak
br. Piotr Zachciał
br. Daniel Wójcik
br. Jakub Robazel
br. Kamil Bartoszek
br. Łukasz Kuświk
br. Andrzej Basista
br. Kamil Pasierbski
br. Łukasz Domaracki
br. Paweł Husakowski